KhNUIAIR ISSN 2524-0501

Вітаємо в інституційному репозитарії Харківського національного університету внутрішніх справ, який містить книги (монографії, підручники, навчальні посібники), наукові статті, звіти, автореферати дисертацій, дисертації, матеріали конференцій та періодичні видання ХНУВС у вільному доступі.

 

Фонди

Виберіть фонд, щоб переглянути його зібрання.

Зараз показуємо 1 - 18 з 18

Нові надходження

Документ
Правові основи освіти в умовах сучасного державотворення
(Наука в умовах воєнного стану: пошуки, проблеми, перспективи розвитку: матер. Всеукр. наук.-практ. конф. молодих вчених (м. Дніпро, 3 трав. 2023 р.). – Дніпро : ДДУВС, 2023. – С. 252-253, 2023) Пінкевич, В. Г.; Pinkevych, V. H.
Зазначено, що правові основи освіти є необхідним елементом будь-якої держави, яка прагне до належного розвитку та забезпечення демократії та громадянського суспільства. Вони забезпечують реалізацію права на освіту, захист прав та інтересів учасників освітнього процесу та встановлюють загальні правила та принципи, що регулюють функціонування системи освіти.
Документ
Концепція удосконалення організаційних основ адвокатури
(Науковий вісник публічного та приватного права. - 2023. - Вип. 5. - С. 228-234, 2023) Яловий, О. О.; Yalovyi, O. O.
У статті досліджуються проблеми, що існують в організації адвокатської діяльності в Україні та пропонується концепція, яка передбачає реформування органів адвокатського самоврядування, забезпечення ефективної дисциплінарної відповідальності адвокатів, зміцнення ролі адвокатів у правозахисній діяльності, а також підвищення рівня професійної майстерності адвокатів. Визначено основні напрями удосконалення організаційних основ адвокатури в Україні, а саме: зміцнення ролі адвокатського самоврядування, підвищення якості навчання та професійної підготовки адвокатів, розширення можливостей надання адвокатських послуг, забезпечення дієвого контролю за діяльністю адвокатів та розробка та впровадження нових технологій та інформаційних систем у роботу адвокатів.
Документ
Державна регіональна політика у сфері безпеки дорожнього руху: поняття та зміст
(Науковий вісник публічного та приватного права. - 2023. - Вип. 5. - С. 218-223, 2023) Стрижак, А. О.; Stryzhak, A. O.
З’ясовано зміст державної регіональної політики у сфері безпеки дорожнього руху. Стверджено, що державна регіональна політика у сфері безпеки дорожнього руху становить собою окремий об’єкт адміністративно-правого регулювання та становить відповідну складову державної політики, що безпосередньо включає напрям (стратегію) розвитку відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та сукупність адміністративно-правових інструментів реалізації заходів спрямованих на убезпечення порушень норм чинного законодавства у досліджуємій суспільних відносин нормами адміністративного законодавства. Виокремлено ознаки адміністративно-правових відносин, які мають місце під час реалізації державної регіональної політики у сфері безпеки дорожнього руху.
Документ
Modified neural network method for stabilizing multi-rotor unmanned aerial vehicles
(COLINS-2023 : 7th International Conference on Computational Linguistics and Intelligent Systems (Kharkiv, Ukraine, 20-21 April 2023), 2023) Vladov, S. I.; Владов, С. І.; Shmelov, Yu. M.; Шмельов, Ю. М.; Yakovliev, R. P.; Яковлєв, Р. П.; Khebda, A. S.; Хебда, А. С.; Brusakova, O. V.; Брусакова, О. В.
Робота присвячена розробці нейромережевого методу стабілізації багатогвинтових безпілотних літальних апаратів за трьома кутами стабілізації (крену, повороту, тангажу), який базується на гібридній нейросхемі керування з емулятором і контролером. Відмінною особливістю розробленого методу від існуючого є використання рекурентного багатошарового персептрона RMLP, що дає змогу розв’язувати задачу в умовах польоту безпілотного літального апарату.
Документ
Стрес і його вплив на роботу правоохоронців: стратегії подолання та профілактики
(Харківський національний університет внутрішніх справ, вул. Сонячна, № 3-А, м. Вінниця, 21008 . Свідоцтво суб’єкта видавничої справи ДК № 3087 від 22.01.2008, 2024-03-29) Ляшко, Діана
У цій роботі досліджується вплив стресу на ефективність роботи правоохоронних органів, виявляючи як стрес впливає на психологічний стан та продуктивність правоохоронців. Особлива увага приділяється методам діагностики рівнів стресу серед співробітників, а також стратегіям його подолання та профілактики, які можуть включати психологічну підтримку, програми тренінгів, фізичні вправи та методи релаксації. Акцент робиться на необхідності інтеграції цих стратегій у щоденні процедури та політики правоохоронних органів для підвищення загальної ефективності та добробуту співробітників.