Цивільне право. Цивільно-процесуальне право (Civil Law. Civil and Procedure Law)

Постійне посилання на розділhttps://dspace.univd.edu.ua/handle/123456789/142

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Припинення цивільного зобов’язання на стадії виконавчого провадження
    (Проблеми цивільного права та процесу : тези доп. учасників наук.-практ. конф., присвяч. 99-й річниці від дня народження О. А. Пушкіна (м. Вінниця, 24 трав. 2024 р.). – Вінниця : ХНУВС, 2024. – С. 361-364, 2024) Кисіль, А. О.; Kysil, A. O.
    Зазначено, що важливо розмежовувати підстави припинення цивільного зобов’язання та підстави виконання боргу за виконавчими документами, а також правильно визначати юридичні наслідки припинення цивільного зобов’язання під час виконавчого провадження та співвідношення відповідних підстав для закінчення виконавчого провадження відповідно до чинного законодавства.
  • Ескіз
    Документ
    Реалізація функції судового контролю за виконавчим провадженням
    (Наукові інновації та передові технології. - 2023. - № 5(19). - С. 299-305, 2023) Кройтор, В. А.; Kroytor, V. A.; Сібільов, Д. М.; Sibilov, D. M.
    Проаналізовано контрольні повноваження суду у виконавчому провадженні, їх особливості, правову природу та юридичні наслідки. Досліджено механізми здійснення судового контролю за виконанням судових рішень з метою виявлення неузгодженостей та системних помилок діючого законодавства, яким врегульовані процедурні аспекти порядку застосування контрольних повноважень у виконавчому провадженні судовим органом. Висвітлено проблемні аспекти практичного здійснення судового контролю за виконанням судових рішень у цивільному судочинстві, який покликаний забезпечити виконання ухваленого судового рішення.
  • Ескіз
    Документ
    Поняття й види учасників виконавчого провадження
    (Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 10. - С. 155-159, 2018) Уварова, С.; Yvarova, S.
    У статті досліджено наукові підходи до визначення поняття й видів учасників виконавчого про-вадження, на основі чого запропоновано власне визначення учасників виконавчого провадження, а та-кож узгоджено та вироблено авторську позицію щодо їх класифікації.