Кримінальне право (Criminal Law)

Постійне посилання на розділhttps://dspace.univd.edu.ua/handle/123456789/124

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Бланкетність кримінально-правової заборони щодо поганого поводження з військовополоненими (ст. 434 Кримінального кодексу України): національний і міжнародний елементи
    (Актуальні проблеми вітчизняної юриспруденції. – 2018. – Вип. 6, т. 1. - С. 125-128, 2018) Бадюков, Ю. В.; Badiukov, Yu. V.
    Здійснено огляд бланкетних елементів у нормі про кримінальну відповідальність за погане поводження з військовополоненими (ст. 434 Кримінального кодексу України). Показано зв’язки зазначеної норми з нормами міжнародного гуманітарного права та військового законодавства України. Сформульовано деякі пропозиції щодо подальшої імплементації вимог міжнародно-правових актів у кримінальне законодавство України.
  • Ескіз
    Документ
    Об’єкт поганого поводження з військовополоненими як військового злочину, передбаченого статтею 434 Кримінального кодексу України
    (Порівняльно-аналітичне право. - 2019. - № 1. - С. 272-276, 2019) Бадюков, Ю. В.; Badiukov, Yu. V.
    Проаналізовано доктринальні підходи до визначення та змісту родового об’єкта злочинів проти встановленого порядку несення військової служби (військові злочини). Визначено основний безпосередній об’єкт поганого поводження з військовополоненими, а також додаткові об’єкти цього злочину.
  • Ескіз
    Документ
    Імпліцитні ознаки складу поганого поводження з військовополоненими (ст. 434 КК України)
    (Право.ua. – 2019. – № 2. – С. 154-159, 2019) Бадюков, Ю. В.; Badiukov, Yu. V.
    Проаналізовано проблеми визначення та змісту імпліцитних (прихованих) ознак в складі злочинного поганого поводження з військовополоненими (ст. 434 КК України). До таких ознак віднесено характеристики суб’єкта та суб’єктивної сторони, а також деякі властивості об’єктивної сторони цього посягання. Визначено ознаки спеціального суб’єкта поганого поводження з військовополоненими, інтелектуальний та вольовий моменти вини, що характеризують погане поводження з військовополоненими, а також вказано на суспільні наслідки як на ознаку, що входить до однієї з форм вчинення вказаного злочину.
  • Ескіз
    Документ
    Суб’єктивна сторона поганого поводження з військовополоненими як військового злочину, передбаченого ст. 434 КК України
    (Вісник Кримінологічної асоціації України. – 2019. – № 2 (21). – С. 112-119, 2019) Бадюков, Ю. В.; Badiukov, Yu. V.
    Проаналізовано доктринальні підходи до визначення ознак та змісту суб’єктивної сторони поганого поводження з військовополоненими (ст. 434 Кримінального кодексу України). Визначено способи встановлення форм і видів вини як єдиної обов’язкової ознаки зазначеного військового злочину. Констатується, що для одних форм цього злочину (неодноразового, вчиненого з особливою жорстокістю або вчиненого щодо поранених чи хворих поганого поводження) є властивим прямий умисел, а для інших (для недбалого виконання обов’язків) – необережна або змішана форма вини. Визначено інтелектуальний та вольовий моменти форм вини, що характеризують різні форми поганого поводження з військовополоненими.