Кримінальне право (Criminal Law)

Постійне посилання на розділhttps://dspace.univd.edu.ua/handle/123456789/124

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Кримінальна відповідальність за мародерство та інші злочини проти майна в умовах воєнного стану
    (Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених, курсантів та студентів : тези доп. Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Вінниця, 21 черв. 2024 р.). – Харків : ХНУВС, 2024. – С. 455-456, 2024) Ісаєва, О. В.; Isaieva, O. V.
    Зазначено, що мародерами слід вважати військовослужбовців (а не цивільних осіб), які викрадають на полі бою у поранених чи вбитих військовослужбовців предмети обмундирування й особисті речі (за винятком зброї і боєприпасів). Цивільні особи в умовах воєнного стану вчиняють не мародерство, а передбачені Кримінальним кодексом України кримінальні правопорушення проти власності.
  • Ескіз
    Документ
    Злочини проти власності, вчинені в умовах воєнного стану: соціально-економічні причини, морально-етичні аспекти, кримінально-правові наслідки
    (Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених, курсантів та студентів : тези доп. Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Вінниця, 21 черв. 2024 р.). – Харків : ХНУВС, 2024. – С. 437-440, 2024) Громович, А. А.; Hromovych, A. A.
    Підкреслено, що відповідальність за вчинення кримінальних правопорушень проти власності в умовах воєнного або надзвичайного стану стала жорсткішою. Актуальним є питанням притягнення до відповідальності за мародерство та кримінальні правопорушення проти власності російських військовослужбовців, які вже покинули територію України. Важливо продовжувати міжнародні зусилля для притягнення до відповідальності російських військових. Координовані дії на всіх рівнях необхідні для ефективного запобігання та боротьби зі злочинами проти власності в умовах війни.