Безбар’єрне середовище як запорука дотримання права на життя осіб з обмеженими можливостями в умовах війни

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023-04-21

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

міжнарод. наук.-практ. конф. Міжнародної науково-практичної конференції «Конституційне право ЄС в аспекті євроінтеграції України» (м. Харків, 21.04.2023). Х.: ХНУ ім. В.Н. Каразіна. С. 188-191.

Анотація

Робота присвячена аналізу проблем, пов'язаних безпосередньо із небезпекою, пов'язаною із веденням агресивної та терористичної війни рф проти України. Увага акцентована на забезпеченні права на життя осіб з обмеженими можливостями шляхом напрацювання та реалізації алгоритму дій у випадках ракетних обстрілів та доступності укриттів саме для цієї категорії осіб, куди входять і особи похилого віку, і особи, які мають тимчасові обмеження мобільності та сенсорні вади. Забезпечення доступності укриттів та створення механізму оповіщення нечуючих осіб може стати завданням місцевої влади.

Опис

Ключові слова

особи з обмеженими можливостями; безбар'єрне середовище; право на життя під час війни; захист населення

Бібліографічний опис

Філіпська Н.О. Безбар’єрне середовище як запорука дотримання права на життя осіб з обмеженими можливостями в умовах війни // тези доп. міжнарод. наук.-практ. конф. Міжнародної науково-практичної конференції «Конституційне право ЄС в аспекті євроінтеграції України» (м. Харків, 21.04.2023). Х.: ХНУ ім. В.Н. Каразіна. С. 188-191