Bulletin of Kharkiv National University of Internal Affairs. Вісник Харківського національного університету внутрішніх справ
Постійне посилання на розділhttps://dspace.univd.edu.ua/handle/123456789/13
Вісник Харківського національного університету внутрішніх справ / Харк. нац. ун-т внутр. справ. – Харків: ХНУВС, 1995. - Виходить щоквартально. - ISSN 1999-5717.
Переглянути
2 результатів
Результати пошуку
Документ Парламентський мандат як підстава набуття особою статусу депутата(Вісник Національного університету внутрішніх справ.- 2002.- Вип. 20.- С. 249 - 253, 2002) Радченко, О. І.; Radchenko, O. I.; ORCID: http://orcid.org/0000-0003-1572-8048Розглянуте питання про характер парламентського (депутатського) мандата , яке є одним із ключових у проблематиці парламентаризму, оскільки від нього залежить не тільки статус депутата й організація депутатської діяльності, але й розвиток представницьких установ у державі в цілому. Рассмотрен вопрос о характере парламентского (депутатского) мандата, который является одним из ключевых в проблематике парламентаризма, поскольку от него зависит не только статус депутата и организация депутатской деятельности, но и развитие представительных учреждений в государстве в целом. The question of the nature of the parliamentary (deputy) mandate is considered, which is one of the key issues of parliamentarism, as it depends not only on the status of the deputy and the organization of parliamentary activities, but also the development of representative institutions in the country as a whole.Документ Конституційно-правова характеристика інституту присяги народного депутата України(Вісник Харківського національного університету внутрішніх справ. - 2015. - № 3 (70). - С. 44-50., 2015) Радченко, О. І.; Radchenko, O. I.Досліджено присягу як один з елементів правового становища народного депутата України. Здійснено загальний аналіз інституту присяги крізь призму однієї із засад взаємовідносин особи, яка влаштовується на державну службу (в широкому розумінні), та власне самої держави – принципу лояльності (вірності) до суспільства і держави. Наголошено на суттєвому впливі присяги на такі елементи статусу народного депутата України, як повноваження та гарантії діяльності. Обґрунтовано висновок про необхідність більш чіткої конституційно-правової регламентації присяги народного депутата України з метою перетворення її з формального інституту на правову категорію, яка визначає зміст його діяльності, етичні та юридичні підвалини його поведінки як у парламенті, так і за його межами.