Кримінально-процесуальне право (Criminal and Procedure Law)

Постійне посилання на розділhttps://dspace.univd.edu.ua/handle/123456789/128

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Напрями використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій: процесуальний та криміналістичний аспекти
    (Теоретичні питання юриспруденції і проблеми правозастосування: виклики ХХІ століття : тези доп. учасників VI Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Харків, 30 черв. 2022 р.). - Харків: НДІ ППСН, 2022. - С. 71-73, 2022) Смаглюк, С. В.; Smahliuk, S. V.
    Зазначено, що у кримінальному провадженні окрему і доволі важливу роль для виконання його завдань відіграють негласні слідчі (розшукові) дії. Встановлено сутність результатів негласних слідчіх (розшукових) дій, з’ясовано аспекти їх використання, а також окреслено роль процесуального порядку використання результатів НСРД.
  • Ескіз
    Документ
    Щодо поняття «результати проведення негласних слідчих (розшукових) дій»
    (Актуальні питання кримінально-правової кваліфікації, документування та розслідування колабораціонізму : матеріали ІІ Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Одеса, 21 лип. 2023 р.). – Одеса : Юридика, 2023. – С. 200-203, 2023) Смаглюк, С. В.; Smahliuk, S. V.
    Тези наукової доповіді присвячено формуванню поняття «результати проведення негласних слідчих (розшукових) дій».
  • Ескіз
    Документ
    Результати проведення негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні на етапах збирання, перевірки, оцінки та використання доказів
    (Право.ua. - 2021. - № 4. - С. 215-221, 2021) Смаглюк, С. В.; Smahliuk, S. V.
    Визначено особливості правового регулювання процесуального прядку здійснення збирання, перевірки, оцінки та використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні. З'ясовано структуру етапів діяльності з формування та реалізації результатів негласних слідчих (розшукових) дій, визначено характер та зміст дій уповноважених осіб на кожному з них, охарактеризовано їх значення, а також запропоновано кроки по їх удосконаленню.
  • Ескіз
    Документ
    Прокурорський нагляд та судовий контроль за законністю проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні
    (Європейські перспективи. - 2021. - № 4. - С. 217-223, 2021) Смаглюк, С. В.; Smahliuk, S. V.
    Доведено, що прокурорський нагляд та судовий контроль за негласними слідчими (розшуковими) діями є засобами забезпечення законності використання результатів їх проведення у кримінальному провадженні при неодмінному гарантуванні прав та свобод його учасників. Встановлено, що прокурор здійснює нагляд за законністю негласних слідчих (розшукових) дій у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням. Підтримано позицію, що судовий контроль здійснюється на всіх стадіях кримінального провадження. Вказано, що прокурорський нагляд та судовий контроль за негласними слідчими (розшуковими) діями мають властиві їм процесуальні форми, удосконалення яких сприятиме дотриманню законності у кримінальному провадженні.
  • Ескіз
    Документ
    Правове регулювання процесуальної діяльності з проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні
    (Наше право. - 2022. - № 4. - С. 211-218, 2022) Смаглюк, С. В.; Smahliuk, S. V.
    Доведено, що проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні неможливе без належного правового регулюванні відповідних процесуальних відносин. Визначено, що правове регулювання відіграє роль правової гарантії законності таких дій та легітимності отриманих результатів. Наведено характеристику правового регулювання проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні.
  • Ескіз
    Документ
    Процесуальні вимоги до результатів проведення негласних слідчих (розшукових) дій як гарантія законності їх використання у кримінальному провадженні
    (Право.ua. - 2023. - № 2. - С. 158-165, 2023) Смаглюк, С. В.; Smahliuk, S. V.
    Доведено, що з метою забезпечення законності використання у кримінальному провадженні результатів проведення негласних слідчих (розшукових) дій, а також створення правової гарантії легітимності отриманих результатів нормами кримінального процесуального права до цих результатів встановлюються відповідні вимоги. Ці вимоги існують у вигляді певної нормативно визначеної, обов’язкової системи критеріїв, умов, приписів, положень, властивостей, параметрів, що ставляться до результатів проведення НСРД і яким вони мають відповідати для їх використання у кримінальному провадженні.