Адміністративне право та процес (Administrative Law and Procedure)

Постійне посилання на розділhttps://dspace.univd.edu.ua/handle/123456789/107

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Удосконалення сектора безпеки і оборони у сфері обороноздатності України
    (Наше право. - 2018. - № 1. - С. 60-64, 2018) Пономарьов, С. П.; Ponomarov, S. P.
    Розглянуто питання правового регулювання сектора безпеки і оборони, зокрема, у сфері обороноздатності України. Підкреслено, що вирішуючи проблеми забезпечення національної безпеки, Україна має, насамперед, розраховувати на власні сили, одночасно посилюючи співробітництво з західноєвропейськими партнерами – членами НАТО та Сполученими Штатами Америки. Діяльність держави щодо сталого розвитку обороноздатності та напрямків діяльності, що забезпечують національну безпеку, має носити постійний і комплексний характер, враховуючи, що національній безпеці становлять не тільки військові загрози, а й невійськові загрози, такі як громадянські загрози, тероризм, організована злочинність, нелегальна міграція, тіньова економіка, незаконне поширення вогнепальної зброї і боєприпасів. Запропоновано зосередитись на зебезпеченні здатності суб`єктів сектора безпеки і сучасної оборони до виконання властивих їм функцій у сучасних умовах, удосконаленні систем публічного адміністрування у сфері оборони, завершення реформування військового будівництва.
  • Ескіз
    Документ
    Деструктивні фактори в сфері безпеки і оборони та шляхи їх усунення адміністративно-правовими заходами
    (Актуальні проблеми вітчизняної юриспруденції. - 2017. - № 6, т. 4. - С. 321-325, 2017) Пономарьов, С. П.; Ponomarov, S. P.
    Виокремлено та досліджено деструктивні фактори в системі сектора безпеки і оборони. Доведено, що адміністративно-правові заходи усунення деструктивних факторів у системі сектора безпеки і оборони мають бути спрямовані на їх виявлення шляхом аналізу результатів діяльності, на здійснення контролю, перевірок та оцінки стану суб’єктів безпеки і оборони.
  • Ескіз
    Документ
    Методологія та методи дослідження адміністративно-правових засад сектора безпеки і оборони України
    (Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Право . - 2017. - Вип. 43, т. 4. - С. 263-268, 2017) Пономарьов, С. П.; Ponomarov, S. P.
    В статті доведено, що методологія дослідження адміністративно-правових засад діяльності сектора безпеки і оборони – це концептуальний план і мета дослідження, виклад змісту і практичне застосування методів і прийомів пізнання процесів і явищ, що відбуваються в адміністративно-правовому забезпеченні функціонування сектору безпеки і оборони. Звернуто увагу, що методологія дослідження адміністративно-правових засад діяльності сектору безпеки і оборони України дозволяє визначити способи здобуття наукових знань про стан сектора безпеки і оборони, провести дослідження адміністративно-правового статусу суб’єктів сектора безпеки і оборони, забезпечити всебічність інформації щодо адміністративно-правового регулювання функціонування системи сектора безпеки і оборони, розглянути перспективи реформування сектору безпеки і оборони, розробити шляхи подолання деструктивних явищ в сфері безпеки і оборони адміністративно-правовими заходами.