Адміністративне право та процес (Administrative Law and Procedure)

Постійне посилання на розділhttps://dspace.univd.edu.ua/handle/123456789/107

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Публікація
    Prospective directions for improving the legal liability of entities ensuring state-private partnerships in the field of higher education
    (Conhecimento & Diversidade. – 2024. – Vol. 16, № 41. – P. 596-608, 2024) Bodnar, S.; Korniienko, M.; Rusetskyi, A.; Vasylenko, V. M.; Василенко, В. М.; Neviadovskyi, V. O.; Невядовський, В. О.; Vladyslav Neviadovskyi; Viktor Vasylenko
    Враховуючи постійне вдосконалення інформаційних технологій і розвиток штучного інтелекту, а також необхідність впровадження передових закордонних стандартів підготовки якісних кадрів у національну систему освіти, державно-приватне партнерство у сфері вищої освіти набуває великого значення. У ході забезпечення ефективності останньої особлива роль належить юридичній відповідальності, яка відіграє надзвичайно важливу роль у регулюванні суспільних відносин, забезпеченні їх стабільності та безпеки. Комплекс цих аспектів визначає актуальність теми. Метою дослідження є визначення перспективних напрямків удосконалення правової відповідальності суб’єктів державно-приватного партнерства у вищій освіті. У статті використовуються такі методи як аналіз, синтез, дедукція, індукція, логіко-правовий метод. У дослідженні проаналізовано сутність соціальної відповідальності, позитивні та негативні аспекти юридичної відповідальності, перспективні напрями вдосконалення юридичної відповідальності у сфері державно-приватного партнерства у вищій освіті, зокрема академічної відповідальності в цій сфері. З метою забезпечення більш високого рівня законності під час здійснення державно-приватного партнерства автор рекомендує передбачити адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення засад та інших вимог і принципів чинного законодавства про державно-приватне партнерство.
  • Ескіз
    Документ
    Деякі питання тимчасового затримання транспортних засобів як заходу забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення
    (Актуальні проблеми адміністративно-правового забезпечення діяльності органів внутрішніх справ України : зб. матеріалів наук.-практ. конф. (м. Харків, 1 5 квіт. 2015 р.). – Харків, 2015. – С. 36-40, 2015) Василенко, В. М.; Vasylenko, V. M.
    Розглянуті деякі питання тимчасового затримання транспортних засобів як заходу забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення.
  • Ескіз
    Документ
    Принципи громадського контролю за діяльністю Національної поліції
    (Європейські перспективи. - 2018. - № 4. – С. 93-99, 2018) Василенко, В. М.; Vasylenko, V. M.
    Проаналізовано низку дефініцій поняття «принципи права». Підкреслено, що принципи здійснення громадського контролю за діяльністю Національної поліції становлять певний симбіоз людських уявлень про ідеали роботи поліції та нормативно закріплених засад її діяльності, оскільки, з одного боку громадськість очікує втілення загальноприйнятих стандартів роботи поліції (чесність, принциповість, справедливість, недопущення порушень законодавства тощо), а з іншого – такі уявлення, інколи, йдуть у розріз із нормативними приписами. Здійснено класифікацію принципів здійснення громадського контролю за діяльністю Національної поліції.
  • Ескіз
    Документ
    Митні правовідносини в Україні: поняття, ознаки та структура
    (Право і безпека. - 2013. - № 3 (50). - С. 27-31, 2013) Василенко, В. М.; Vasylenko, V. M.
    Розглянуто категорію «митні правовідносини». Сформульовано поняття митних правовідносин в Україні. Визначено характерні ознаки та специфіку структури митних правовідносин в Україні. Наголошено, що митні правовідносини мають цілий ряд рис і ознак, які відображають їх природу, характер, склад та зміст і завдяки яким вони виступають самостійним різновидом правових відносин.