Адміністративне право та процес (Administrative Law and Procedure)

Постійне посилання на розділhttps://dspace.univd.edu.ua/handle/123456789/107

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Похідні межі контрольно-наглядової діяльності за підприємницькою діяльністю в Україні
    (Права людини в Україні: минуле, сьогодення, майбутнє : тези доп. учасників Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Харків, 10 груд. 2021 р.). - Харків, 2021. - С. 190-192, 2021) Воюцька, В. С.; Voiutska, V. S.
    З’ясовано перелік похідних меж контрольно-наглядової діяльності за підприємницькою діяльністю в Україні. Відзначено, що ефективність таких меж безпосереднім чином залежить від того, чи є вони належними, а саме: по-перше, об’єктивно виправданими; по-друге, аргументованими та достатніми; по-третє, узгодженими з принципами права та зі свободою підприємницької діяльності; по-четверте, передбаченими законодавством; по-п’яте, збалансованими.
  • Ескіз
    Документ
    Зміст адміністративно-правового регулювання контрольно-наглядової діяльності за підприємницькою діяльністю в Україні
    (Теоретичні питання юриспруденції і проблеми правозастосування: виклики ХХІ століття : тези доп. учасників VI Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Харків, 30 черв. 2022 р.). - Харків: НДІ ППСН, 2022. - С. 40-42, 2022) Воюцька, В. С.; Voiutska, V. S.
    Зазначено, що в той час як адміністративно-правове регулювання є наріжним каменем контрольно-наглядової діяльності, господарське та цивільне законодавство виконує важливу допоміжну роль в належному здійсненні такої адміністративно-правової діяльності, даючи цінну нормативно-правову основу, на якій оцінюється законність дій (бездіяльності), а також прийнятих рішень суб’єктів підприємницької діяльності у їх взаємодії один з одним. Наголошено на тому, що саме адміністративно-правове законодавство формує правову основу для контролю і нагляду за підприємницькою діяльністю.