Адміністративне право та процес (Administrative Law and Procedure)

Постійне посилання на розділhttps://dspace.univd.edu.ua/handle/123456789/107

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Публікація
    Досвід провідних країн Європи щодо здійснення контролю за якістю вищої освіти
    (Наше право. - 2017. - № 4. - С. 244-249, 2017) Невядовський, В. О.; Neviadovskyi, V. O.; Владислав Невядовський
    У статті, спираючись на аналіз наукових поглядів вітчизняних та зарубіжних вчених, узагальнено позитивний досвід країн Європи (Франції та Німеччини) щодо здійснення контролю за якістю вищої освіти. Опрацьовано можливості застосування відповідного досвіду у вітчизняні реалії. Аргументовано, що використання в українському освітньому просторі зазначених аспектів зарубіжного досвіду щодо контролю за якістю вищої освіти, має позитивно позначитися на ефективності національного механізму контролю за якістю вищої освіти у цілому.
  • Ескіз
    Документ
    Сутність та зміст контролю як способу забезпечення законності в діяльності закладів вищої освіти
    (Supremaţia Dreptului = Верховенство Права: междунар. науч. журн. – 2016. – № 4. – С. 209-213, 2016) Невядовський, В. О.; Neviadovskyi, V. O.
    У статті, спираючись на аналіз наукових поглядів вчених, розкрито загальнотеоретичні підходи до тлумачення поняття та особливостей контрольної діяльності. Охарактеризовано контроль, як засіб забезпечення законності у діяльності вищих навчальних закладів. Проаналізовано головні ознаки такого контролю та зазначено про існування розгалуженої системи та форм його практичної реалізації.
  • Ескіз
    Публікація
    До проблеми визначення поняття та особливостей державного контролю у галузі зв’язку
    (Прикарпатський юридичний вісник. - 2017. - Вип. 1(16), т. 2. - С. 25-28, 2017) Невядовський, В. О.; Neviadovskyi, V. O.; Vladyslav Neviadovskyi
    У статті, на основі аналізу наукових поглядів вчених, досліджено теоретичні підходи щодо визначення поняття «контроль», на основі чого надано авторське визначення поняття державного контролю у галузі зв’язку. До особливостей державного контролю у галузі зв’язку було віднесено: міцний взаємозв’язок між державним контролем та функціями регулювання і управління; розподіл останніх між відповідними державними органами; домінування пасивних, опосередкованих форм державного контролю, наприклад таких, як моніторинг.
  • Ескіз
    Публікація
    Адміністративно-правові засади державного контролю у галузі зв’язку : автореферат дисертації
    (Херсон, 2011) Невядовський, В. О.; Neviadovskyi, V. O.; Невядовский, В. О.; Vladyslav Neviadovskyi; Нечитайленко, А. О. - науковий керівник
    У роботі визначено галузь зв’язку як об’єкт державного контролю, з’ясовано сутність, особливості та завдання державного контролю в галузі зв’язку, охарактеризовано його правові засади та види в досліджуваній галузі, розкрито принципи державного контролю у сфері зв’язку, уточнено систему державного контролю та його складові: загальний та спеціалізований державний контроль за діяльністю суб’єктів у галузі зв’язку; визначено роль ОВС та інших правоохоронних органів у здійсненні державного контролю в досліджуваній сфері; розкрито бачення автором шляхів оновлення та урізноманітнення форм і методів державного контролю у сфері зв’язку. Виявлено прогалини та колізії в регулюванні відповідних правових відносин. На підставі проведеного аналізу стану законодавства сформульовано пропозиції щодо удосконалення адміністративно-правових основ державного контролю в галузі зв’язку.