Користувач:
Володимир Кириченко

Вантажиться...
Зображення профілю

Email

Дата народження

Дослідницькі проекти

Структурні одиниці

Посада

Прізвище

Ім'я

Ім'я

Володимир Кириченко

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Публікація
    Філософія права – історико-методологічний дискурс
    (Вісник Пенітенціарної асоціації України. - 2021. - № 2 (16). - С. 92-110, 2021) Кириченко, В. Є.; Kyrychenko, V. Ye.; Володимир Кириченко
    Розглянуто процес виникнення та становлення філософії права в умовах зміни наукових парадигм світосприйняття. У контексті якісної еволюції пізнання простежено звернення до більш абстрактного, аніж предметний рівень усвідомлення правової реальності. Акцентовано увагу на проблемі співставлення та взаємозв’язку філософії права та загальної теорії права.
  • Ескіз
    Публікація
    Governmental search for conceptual approaches to municipal self-government reform in the mid-19th century: (Development of the "main grounds of rules" for public municipal administration of capital cities and Odesa)
    (Amazonia Investiga. – 2024. – Vol. 13, Issue 78. – P. 105-112, 2024) Kyrychenko, V. Ye.; Кириченко, В. Є.; Butyrin, Ye. O.; Бутирін, Є. О.; Володимир Кириченко
    Дане дослідження присвячено дослідженню практики побудови системи місцевого самоврядування в Російській імперії, яка відрізнялася від європейського досвіду. Ця система була створена виключно ініціативами та зусиллями влади, з мінімальним втручанням громадськості. Поєднання методологічних підходів до вирішення поставлених завдань спиралося саме на історичний вимір. У поєднанні з функціональним підходом, це дозволило реконструювати системну картину досліджуваного предмета. Таким чином, були проаналізовані урядові заходи щодо розробки «основ правил» громадського міського управління столиці та Одеси. Окрему увагу було приділено відмінностям у Положенні про громадський порядок м. Одеси щодо реалізації принципу станової сукупності та незалежності державного управління. Зважаючи на актуальність проблеми самоврядування для суспільства, вона була дуже політизована, особливо радянською історіографією, і була далекою від неупередженого дослідження. Тому автори мали на меті надати неупереджений погляд на законодавчий процес. Перспективи подальших досліджень полягають у пошуку шляхів повернення генетично притаманних українцям самоврядних рис та розбудови української державності на основі домінування місцевого самоврядування в політико-організаційному та інституційно-функціональному аспектах.