Право дитини на свободу пересування та право на місце проживання як невід’ємні права, що забезпечують її соціальне буття

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2013

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

Європейські перспективи. - 2013. - № 8. - С. 154-159

Анотація

Досліджено правову природу та особливості здійснення неповнолітньою особою права на свободу пересування та права на місце проживання.
This paper examines the legal nature and peculiarities of the minor’s right to freedom of movement and right of residence.
Исследуется правовая природа и особенности осуществления несовершеннолетним лицом права на свободу передвижения и права на место жительства.

Опис

Ключові слова

особисті немайнові права, personal non-property rights, личные неимущественные права, діти, children, дети, право на свободу пересування, right to freedom of movement, право на свободу передвижения, право на місце проживання, right to a place of residence, право на место жительства, правове регулювання, legal regulation, правовое регулирование

Бібліографічний опис

Синєгубов, О. В. Право дитини на свободу пересування та право на місце проживання як невід’ємні права, що забезпечують її соціальне буття / Синєгубов Олег Васильович // Європейські перспективи. - 2013. - № 8. - С. 154-159.