Кримінально-процесуальне право (Criminal and Procedure Law)

Постійне посилання на розділhttps://dspace.univd.edu.ua/handle/123456789/128

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Практичні питання кримінального процесу на сучасному етапі розвитку правової системи держави
    (Правова наука і державотворення в Україні в контексті інтеграційних процесів: матеріали ХІV Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Суми, 19-20 трав. 2023 р.). – Суми, 2023. – С. 142-144, 2023) Матус, В. В.; Matus, V. V.
    Розглянуто практичні питання запровадження штучного інтелекту та його використання в різних сферах кримінального процесу на сучасному етапі.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості використання генеративного штучного інтелекту для вирішення завдань пошуку інформації
    (Протидія кіберзлочинності та торгівлі людьми : зб. матеріалів міжнар. наук.-практ. конф. (м. Вінниця, 31 трав. 2023 р.). – Вінниця : ХНУВС, 2023. – С. 17-19, 2023) Моргунов, О. А.; Morhunov, O. A.; ORCID: http://orcid.org/0000-0003-2259-3620
    Наведено основні напрями використання ChatGPT у розвідувально-аналітичній роботі.
  • Ескіз
    Документ
    Conceptual principles of use of artificial intelligence technologies during investigative actions
    (Наше право. - 2023. - № 3. - С. 157-162, 2023) Zahumennyi, O. O.; Загуменний, О. О.
    Досліджено особливості використання технологій штучного інтелекту під час проведення слідчих (розшукових) дій. Проаналізовано зарубіжний досвід використання алгоритмів штучного інтелекту в кримінальному провадженні та можливості його використання в Україні. Методологічною основою дослідження є загальнонаукові та спеціальні методи, які ґрунтуються на теорії пізнання правових явищ, спрямованих на отримання комплексних достовірних результатів. Наголошено, що на сьогоднішній день штучний інтелект є одним із найбільш перспективних напрямів розвитку інформаційних управляючих систем та технологій, що дає змогу значною мірою підвищити ефективність діяльності у будь-якій сфері, зокрема й правоохоронній. Дана обставина обумовлює необхідність подальшого прогресивного дослідження можливостей штучного інтелекту, зокрема у сфері боротьби зі злочинністю, а також розгляду проблемних питань його застосування, у тому числі щодо етичного характеру, правового регулювання та відповідальності за помилки, зроблені з його боку.