Адміністративне право та процес (Administrative Law and Procedure)

Постійне посилання на розділhttps://dspace.univd.edu.ua/handle/123456789/107

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Висновок експерта як самостійний засіб доказування в адміністративному судочинстві України
    (Європейські перспективи. - 2013. - № 5. - С. 62-66, 2013) Джафарова, М. В.; Dzhafarova, M. V.
    На основі аналізу спеціальної літератури, норм чинного адміністративно-процесуального законодавства в статті розкриваються специфічні риси висновку експерта як засобу доказування в адміністративному судочинстві України.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості реалізації адміністративної процесуальної правосуб'єктності
    (Європейські перспективи. - 2012. - № 4, ч. 2. - С. 36-41, 2012) Джафарова, М. В.; Dzhafarova, M. V.
    Статтю присвячено дослідженню категорії адміністративної процесуальної правосуб’єктності, її поняттю, змісту, значенню та ролі в адміністративному судочинстві України. Визначаються особливості реалізації адміністративної процесуальної правосуб’єктності сторонами адміністративного процесу та іншими особами, які беруть участь у справі.
  • Ескіз
    Документ
    Тенденції розвитку адміністративного процесуального законодавства України
    (Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія : Юридичні науки. - 2017. - Вип. 3, т. 1. - С. 190-193, 2017) Джафарова, М. В.; Dzhafarova, M. V.
    Висвітлено стан наукового розроблення питань можливості застосування судового прецеденту як джерела права в адміністративному судочинстві. Запропоновано авторське трактування змісту поняття «судова практика» та розкрито основні властивості цього явища. Розкрито судову практику як джерело права у сучасних правових системах. Виокремлено роль і вплив судової практики на законодавчу діяльність. Охарактеризовано і проаналізовано тенденції розвитку судової практики як джерела права в Україні.